• ul. Puławska 34 budynek 25
    05-502 Piaseczno. Teren Lamina-Kubara

Wizytówka domu w doskonałej formieDoskonałe zwieńczenie piękna domu

Ogrodzenie posesji ma ogromne znaczenie – jest kwestią poczucia bezpieczeństwa, prywatności, wynikającej z oddzielenia od hałasu ulicy oraz dopełnieniem piękna domu. Może stanowić świetne uzupełnienie czarującego ogrodu, okalając go i tworząc perfekcyjną „kropkę nad i”, wieńczącą zgrabnie całość.

Wykonujemy ogrodzenia, bramy i furtki na indywidualne zamówienie. Projekt powstaje w zgodzie z oczekiwaniami klienta i z uwzględnieniem wszelkich potrzeb funkcjonalno-wizualnych. Pracuje nad nim koncepcyjny zespół wizjonerów oraz kowal, dbający o praktyczny aspekt projektu. Zaakceptowany projekt jest realizowany rękoma mistrza – kowala z wieloletnim doświadczeniem i bogatymi umiejętnościami.

Powstały produkt nie tylko zwiększy komfort życia, dbając o bezpieczeństwo i wygodę domowników, ale sprawi również, że dom i ogród zostaną spojone pięknym, wykonanym tradycyjną techniką kowalską elementem dekoracyjnym.

Elementy konstrukcji i surowce, to najwyższej jakości komponenty, zapewniające perfekcyjną jakość użytkową przez długie lata. Stawiając na doskonałą wytrzymałość, nie akceptujemy półśrodków i produktów wątpliwej klasy.