• ul. Puławska 34 budynek 25
    05-502 Piaseczno. Teren Lamina-Kubara

Estetyka w najlepszym wydaniuProjekt dopracowany do perfekcji

Balustrada balkonowa to przede wszystkim bezpieczeństwo, ma dawać absolutnie niezawodną pewność, że balkon jest bezpieczny. Można jej jednak nadać również fantastyczny charakter wizualny i sprawić, że obok ochrony, będzie stanowiła idealne dopełnienie estetyki budynku.

Wykonujemy balustrady balkonowe na indywidualne zamówienie. Projekt powstaje w zgodzie z potrzebami i koncepcją klienta, przy nieocenionym wsparciu  zespołu designerów i kowala – który dba o aspekt praktyczny. W zależności od preferencji, możemy stworzyć niebanalny projekt, który zupełnie odmieni wygląd domu lub wykonać go w koncepcji wtopienia się w istniejącą już aranżację elewacji. Etap wykonania projektu, który pozostaje w rękach mistrza – kowala z wieloletnim doświadczeniem – to precyzyjna praca z ogromnym naciskiem na detale i solidną jakość.

Tworząc balustrady wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości produkty, unikając gotowych, niskiej jakości komponentów. Dzięki temu mamy pewność, że tworzone przez nas dzieła przetrwają niejedno pokolenie.