• ul. Puławska 34 budynek 25
    05-502 Piaseczno. Teren Lamina-Kubara

Doświadczenie w parze z wizją

Tworzymy balustrady wewnętrzne do schodów domowych na indywidualne zamówienie. W każdym z projektów całą drogę – od konsultacji, aż po montaż – pokonujemy wspólnie z klientem.

Rozpoczynamy od zbadania potrzeb i analizy oczekiwań klienta. Kiedy wiemy już wszystko, doradzamy w doborze koncepcji oraz wyborze odpowiednich schodów – tak, żeby idealnie wpisywały się w aranżację wnętrza domu oraz współgrały z powstającą balustradą.

Kowal rozpoczyna etap projektowy, w którym towarzyszą mu designerzy – tak zbudowany zespół gwarantuje kompleksowe spojrzeniem, zarówno od strony praktycznej, jak i wizualnej. Po akceptacji projektu, rozpoczynamy realizację – kowal, przy wykorzystaniu swojego wieloletniego doświadczenia i umiejętności, wykonuje dzieło, dbając o najdrobniejsze detale i upewniając się, że produkt, który otrzyma klient będzie perfekcją w czystej postaci.

Stworzona w tej sposób balustrada staje się znakiem rozpoznawczym domu. Zdobi i spaja się z wnętrzem, tworząc unikalne aranżacje w niepowtarzalnie pięknych formach.

Wykorzystywane w procesie produkcji materiały, to surowce najwyższej jakości, nie korzystamy z gotowych i nietrwałych komponentów, zyskując w ten sposób pewność niezniszczalnej wytrzymałości użytkowej na długie lata.